212

Web Sitesi : www.masukcatering.com

Kurumsal

Teklif Formu

Devamı

Hakkımızda

2009 yılında kurulan Maşuk Catering, yemek sektöründe yerini almıştır.maşuk catering, toplu yemek sektöründe kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya özen göstermektedir. Kalite ve hizmet anlayışındaki vizyonuyla sektöründe zamanla kendini yenileyerek ve geliştirerek büyümeye devam edecektir.

Devamı

Neden Maşuk Catering

Devamı

Hijyen ve Kalite

Şirketimizin temel amaçlarından biri kurum kültürümüzün iyi niyet ve ticari ahlakın getireceği kaliteli ve lezzetli yemek, hijyenik bir ortamda üretim, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve profesyonel yönetim anlayışının sağlanması yönündedir. Bu doğrultuda MAŞUK Catering; işyerleri, fabrikalar, okullar ve küçük büyük tüm kuruluşlara hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Devamı

Hizmetlerimiz

İş Yeri Yemekleri

Maşuk Catering olarak iş yaşamının yoğun temposu ve günlük koşuşturmalar arasında bibilindik ve yöresel tatları özleyen herkez için hizmet veriyoruz. İş yerlerine, fabrikalara, firmalara tabldot yemek hizmetini; hijyenik, sağlıklı kaliteli marka ve malzemelerden sunuyoruz. Dört çeşit veya beş çeşit isteğiniz üzere tabldot yemek hizmetimiz vardır. İstanbul'da Şişli, Beyoğlu, Kağıthane, Sarıyer, Fatih, Beşiktaş ve Eyüp gibi ilçelerindeki bir çok iş yeri, fabrika ve firmalara Maşuk Catering olarak hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz dilerlerse aylık menülerini kendileriniz belirleyebilir, dilerseniz bize de bırakabilirsiniz.

Devamı

Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma Yemek Hizmetimiz

Devamı

Şişli Toplu Yemek

İstanbul Şişli Toplu Yemek hizmeti veren Maşuk Catering hijyenik koşullarda üretim ve uygun fiyat politikasını benimsemiş olan firmamız,siz değerli müşterilerine tabldot yemek fabrikası ihtiyacınızda hazır yemek şirketi olarak personel yemeklerinizi sağlamayı amaç edinmiştir.Tabldot yemek, catering hizmetleri, düğün, nişan davet yemekleri, konusundaki uzun yılların tecrübesiyle hizmetinizdeyiz.

Devamı

Beyoğlu İlçesi Toplu Yemek

Beyoğlu İlçesi Toplu Yemek

Devamı

Ürünlerimiz

Güveçte Et Sote

Güveçte Et Sote

0,00TL | Ana Yemekler

Avcı Böreği

Avcı Böreği

0,00TL | Ana Yemekler

Çoban Salata

Çoban Salata

0,00TL | Salatalar

Fıstıklı Baklava

Fıstıklı Baklava

0,00TL | Tatlılar

Mevsim Meyveler

Mevsim Meyveler

0,00TL | Mevyeler

Cevizli Baklava

Cevizli Baklava

0,00TL | Tatlılar

İlanlar

Haziran 2019<br/>Öğle Yemek Listesi

Haziran 2019
Öğle Yemek Listesi

Öğle Yemeği

Haziran 2019 <br/>Akşam Yemek Listesi

Haziran 2019
Akşam Yemek Listesi

Akşam Yemeği

Haziran 2019<br/>Zeytinyağlı Yemek Listesi

Haziran 2019
Zeytinyağlı Yemek Listesi

Zeytinyağlı Menü

Video Galerisi

Sektörel Haberde Biz

Sektörel Haberde Biz

Yorumlar

YORUM GÖNDER